Opis inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w malowniczej i cichej okolicy w Nowym Otoku przy ul. Opalowej w sąsiedztwie ulic Rubinowej i Szmaragdowej. Budynki realizowane w standardzie deweloperskim podwyższonym. Wykonane są w technologii tradycyjnej - murowanej, posadowione na ławach fundamentowych wykonanych z betonu wodoszczelnego. Budynki o dachu dwuspadowy pokrytym dachówką, wzbogacone wystającymi lukarnami. Wnętrza domów w stanie deweloperskim z pełnymi instalacjami, tynkami, posadzkami oraz parapetami okiennymi wewnętrznymi i zewnętrznymi. Podłogi betonowe gotowe do układania wykładzin, paneli czy płytek.

Powierzchnia działek: od 362 m2 do 826 m2.

O inwestycji

Fundamenty:
Ściany fundamentowe wykonane z bloczków betonowych o grubości 24 cm ocieplone styropianem 12 cm o obniżonej chłonności wody, usadowione na ławach fundamentowych, wykonane z betonu wodoszczelnego o szerokości 60 cm.

Ściany:
Ściana zewnętrzna wykonana z pustaków betonu komórkowego o grubości 24cm, ocieplona styropianem fasadowym grubości 15 cm. Ścianki działowe również wykonane w technologii bloczków betonu komórkowego o grubości 12cm obustronnie pokryte tynkiem gipsowym.

Strop:
Gęstożebrowy teriva I o wys. konstrukcyjnej 24cm. Dodatkowo zaizolowany styropianem o grubości 5cm w formie izolacji akustycznej.

Stolarka:
Okna PCV o 6-komorowym profilu, szerokości 80mm. Dzięki zastosowaniu pakietu 3-szybowego o współczynniku U=0.7 Wm2K zaoszczędzamy nawet do 20% wydatków na ogrzewanie. Kolor profilu - ciemny dąb. Stolarka okienna wyposażona w system rolet zewnętrznych sterowanych elektrycznie. Parapety wewnętrzne i zewnętrzne wykonane z granitu. Brama garażowa (firmy Hormann z napędem automatycznym) oraz drzwi frontowe wykonano w kolorze antracytowym.

Dach:
Więźba tradycyjna o konstrukcji jętkowo-słupowej. Pokrycie dachu za pomocą dachówki ceramicznej, wzbogacone wystającymi lukarnami, połać wyposażona w ławy kominiarskie.

Ogrzewanie:
System centralnego ogrzewania - kocioł gazowy, który dodatkowo może być wspomagany ciepłem z kominka. Ogrzewanie podłogowe + dodatkowe grzejniki w garażu i łazience na piętrze.
Inwestycja będzie liczyła 16 lokali i została podzielona na etapy:

I etap to: budowa 4 domów w zabudowie szeregowej
SEGMENTY: A1 , A2 , A3, A4.
Realizacja do 30.04.2017 roku. (ODDANIE KLUCZY NABYWCY)

II etap to: budowa 4 domów w zabudowie szeregowej
SEGMENTY: B1 , B2 , B3, B4.
Realizacja do 31.12.2017 roku. (ODDANIE KLUCZY NABYWCY)

III etap to: budowa 8 domów w zabudowie szeregowej SEGMENTY: C1, C2, C3, C4 oraz D1, D2, D3, D4.
Realizacja do 30.11.2018 roku. (ODDANIE KLUCZY NABYWCY)